ADVANCED pro

Інноваційні технології

В пошуку рішення? Ми завжди поруч

Технологічність не стоїть на місці. Те, що більшість лікарів сприймали, як належне ще з десяток років тому, поступово втрачає актуальність в динаміці сучасного розвитку стоматології.

Ми особливу увагу приділили оснащенню кабінета новітніми технологіями для задоволення потреб пацієнтів та партнерів, щоб перевершити сподівання та швидко і ефективно зібрати відповідні діагностичні дані, необхідні для подальшого лікування.

Carl Zeiss OPMI Pico

Мікроскоп

Carl Zeiss OPMI Pico – операційний стоматологічний мікроскоп з можливістю тонкого фокусування та вбудованим освітлювачем, що дозволяє побачити невидимі неозброєним оком деталі та тонкі структури.

Детальніше >

Acteon X-MIND Trium

Комп’ютерна томографія

Acteon X-MIND Trium — перший апарат в Україні встановлений у нашій клініці. Нам є чим пишатися, адже ми пильно слідкуємо за тим, що відбувається в світі стоматології, впроваджуємо у себе те, що робить стоматологічне обслуговування населення ще якіснішим.

Детальніше >

3Д сканування

Цифрова стоматологія

Цифрові технології — це вже наше «сьогодні». Вони дозволяють нам ставити точні діагнози і допомагати пацієнтам на вищому рівні, адже якісно полікувати можна лише за умови точної діагностики.

Детальніше >

Sybron Endo / Element Diagnostic System

Електроодонто-діагностика

Для точної і якісної діагностики в стоматологічній клініці ADVANCED застосовується сучасне обладнання, яке дає змогу оцінити стан тканин в ротовій порожнині.

Детальніше >

ACTEON® Cube

П’єзотом

Перевага апарату п’єзотом перед традиційними операційними інструментами в тому, що післяопераційний період проходить із значно меншим набряком, майже безболісно і без ускладнень в клінічному спостереженні.

Детальніше >

EndoPilot 2

Ендопілот

В цій статті продовжимо вас знайомити з нашим обладнанням, яке полегшує життя стоматологам і пацієнтам. Лікування кореневих каналів у клініці ADVANCED проводять, використовуючи сучасний ендодонтичний комплекс — EndoPilot 2 (Німеччина).

Детальніше >

Melag

Автоклав / пакувальна машина

Будь-які слова варто підтвердити фактами, інакше вони так і залишаються словами. Нам нема чого приховувати — ми готові відкрити вам своє «закулісся» і показати процеси, які ми впровадили в роботу, щоб лікування кожного пацієнта проходило лише з позитивними наслідками.'

Детальніше >

Sybron Endo / Element Diagnostic System

Апекслокатор

Для якісної діагностики системи кореневих каналів у стоматологічній клініці ADVANCED використовуємо унікальний Апекслокатор 4 покоління Element Diagnostic System, створений компанією SybronEndo (США).

Детальніше >

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг