Про нас

Лікувати зуби у нас комфортно та безпечно!

Про нас

24 роки досвіду

«Чому так?» — спитаєте ви. А ми вам відповімо: ми піклуємось про ваші зуби і своє ім’я. Нам важлива репутація, тому ми робимо все, щоб вам було зручно і комфортно під час лікування і після нього.

Нас рекомендують друзям і знайомим. І нам важливо, щоб так залишалось і надалі.

Безпека в клініці

Будь-які слова варто підтвердити фактами, інакше вони так і залишаються словами. Нам нема чого приховувати — ми готові відкрити вам своє «закулісся» і показати процеси, які ми впровадили в роботу, щоб лікування кожного пацієнта проходило лише з позитивними наслідками.

Довершена стерилізаційна кімната в клініці обладнана найсучаснішим німецьким обладнанням Melag, а також системою контролю дезінфекції та стерилізації. Ми обов’язково запросимо вас на огляд стерилізаційної, щоб ви побачили все на власні очі.

Ми дотримуємось протоколів стерилізації. Увесь інструментарій одноразовий або стерилізується під кожного пацієнта. Стерильна упаковка розкривається в присутності пацієнта безпосередньо перед початком лікування. Персонал клініки систематично проходить навчання та відповідає високим стандартам персональної гігієни – від зовнішнього вигляду до забезпечення чітких робочих процесів.

Чітке дотримання дезінфекції та стерилізації гарантує вашу безпеку і захист від перехресної інфекції
В основі нашої роботи лежить чесність та відкритість до пацієнта

Професіоналізм — а куди ж без нього?

Команда клініки ADVANCED — професіонали, чиї знання підтверджені дипломами та сертифікатами. Наші працівники проходять навчання лікарів-стоматологів, а саме курси, лекції, вебінари. Спеціалісти клініки зосереджують максимальну увагу на якості лікування зубів та безперервно вдосконалюють свої знання й навички, навчаючись в Україні та за кордоном.

Цінуємо свою репутацію та дотримуємося прозорості в наданні послуг. Ви можете не сумніватися: ми пропонуємо лише ефективну й доцільну програму лікування у декількох варіантах, зорієнтовану на результат із продуманим кожним етапом.

Відкритість

Стоматологія ADVANCED — це не лише технології та висококваліфіковані спеціалісти, не лише послуги для пацієнтів різних вікових груп. Це комфорт, увага, піклування, та затишна атмосфера.

Ввічливий персонал, ознайомча екскурсія клінікою, приємна музика, чашка ароматної кави чи запашного чаю — чи не це є запорукою комфортного перебування в клініці?

Комфорт, затишок і турбота — ось що ви відчуєте, переступивши поріг нашої клініки!

Наші партнери:

Довіривши свою усмішку нам, ви отримаєте:

Максимально приємне лікування в короткі терміни

Ми за інноваційність, впровадження досягнень сучасної медицини. Усунути дискомфорт, зробити все максимально швидко і безболісно — один з основних принципів нашої роботи

Безпеку та гарантію правильної діагностики і лікування

В нашій клініці працюють професіонали своєї справи. Талановиті, грамотні, закохані в стоматологію. Орієнтовані на пацієнта та результат лікування

Приємну атмосферу, комфорт і затишок

Нам важливо, щоб ви відчували себе добре. Цьому сприятимуть новітнє обладнання, зручні стоматологічні установки, найсмачніша кава, привітний і усміхнений персонал. Тут все створено для вашого комфорту

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг