Дитяча стоматологія

Профілактика

Формуємо корисні звички змалку

Сформувати правильні емоції — це забезпечити здорове ставлення до лікарів

Перший досвід в дитинстві формує ставлення дорослої людини до стоматологів, тому дуже важливо залишити тільки приємні спогади про такі відвідування. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом для подолання його страху перед візитом. Проводимо ознайомчі прийоми на яких наші лікарі завжди готові показати дитині інструменти та пояснити їх призначення в ігровій формі, провести навчання для дітей та батьків, демонструючи, як правильно чистити зуби, а також завершити прийом цікавими подарунками.

На прийомі лікар-стоматолог надасть батькам корисні поради: яку зубну пасту і зубну щітку потрібно використовувати в даному віковому періоді, навчить правильно чистити зуби, проведе контроль чистки зубів.

Основні складові профілактики розвитку карієсу в дитини

Психоемоційна
підготовка

В ігровій формі знайомимо дитину з лікарем, катаємо на кріслі, показуємо «бджілок», «слоників», «сонечко» та «вітерець»

Професійна
гігієна

Лікар забирає усі зубні відкладення та звертає дитині увагу, в яких місцях чистити зуби краще

Фторування

Фтор допомагає зубній емалі не піддаватися впливу бактеріям

Карієс

Відсутність догляду чи недостатня гігієна ротової порожнини дитини призводить до скупчення бактерій. Вони починають руйнувати емаль зуба. Як наслідок – виникає карієс.

Карієс – це захворювання твердих тканин зуба, викликане дією мікроорганізмів. Карієс призводить до анатомічних, функціональних і естетичних дефектів зуба.

Як запобігти розвитку карієсу?

Формуємо корисні звички змалку
Огляд, гігієна, фторування – три способи допомогти дитині зберегти здоров’я зубів

Крок 1

У віці 2-3 років приведіть дитину на перший ознайомчий візит. Ми називаємо це психоемоційною підготовкою дитини. В ігровій формі лікар покатає на кріслі, познайомить з «бджілками», «слоником», посвітить «сонечком», подує «вітерцем». В такому віці у дитини ще немає причин боятися лікаря. Тому ми працюємо над тим, щоб перший візит дитини сформував довіру до лікаря.

Під час ознайомчого візиту лікар проведе огляд дитини. Він зафіксує місця скупчення бактерій та дасть рекомендації батькам для покращення домашньої гігієни. Якщо у дитини вже є карієс – ми заплануємо його лікування. Також є можливість провести лікування дитини уві сні: дитина спить, а лікар лікує. Все про дитячий наркоз (седацію) ми розказуємо в розділі “Лікування уві сні”.

процес

Крок 2

Приводьте дитину кожні 6 місяців на контрольний огляд та професійну гігієну зубів. Це зменшить ймовірність розвитку карієсу. А особливо в тих місцях, які дитині важкодоступні і які вона не дочищає.

Не зволікайте, дізнайтесь більше прямо зараз!

Запишіться на консультацію:

Aбо зателефонуйте нам:

093 470 97 77

Крок 3

Запишіть дитину на фторування. Фтор допомагає зубній емалі не піддаватися впливу бактерій та протистояти розвитку карієсу. Поверхня зубної емалі насичується іонами фтору, які проникають вглиб зубних тканин та зміцнюють їх.

Допоможіть вашій дитині сформувати звичку догляду за своїми зубками. Вчасна профілактика не допустить розвиток сильнішого захворювання, а дитина ніколи не знатиме, що таке, коли болить зуб.

вартість

Яка вартість професійної гігієни зубів?
750-920 грн

Ціна професійної гігієни залежить від віку та прикусу дитини (молочний, змінний, постійний). Дитина самостійно обирає смак пасти для очищення, а також отримує подарунки після кожного візиту.

Професійна гігієна у дітей
750-920 грн
Герметизація фісур
900 грн
Фторування всіх зубів
900 грн
питання
світлини
Більше фото
всі послуги

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг