Хірургічна стоматологія

Видалення зуба

Наші стоматологи до останнього борються за зуб у його природному стані, проте на жаль, бувають випадки, коли його потрібно видалити.

Видалення зубів в Advanced

Видалення зубів – це хірургічна процедура, що полягає у вилученні зуба, або ж його залишків. Видалення буває заплановане або екстрене.

Планове хірургічне втручання:

  • В ротовій порожнині є зруйнований зуб, що не підлягає стоматологічному лікуванню.
  • Коли турбують зуби мудрості, які не приймають участі в процесі жування і їх неправильне розміщення викликає дискомфорт.
  • Проводиться ортодонтичне лікування і не вистачає місця для вирівнювання основних зубів.
  • Якщо є зайві зуби, які заважають нормальному розвитку зубного ряду.
  • Зуб має атипове розміщення та виглядає не естетично, при цьому ортодонтичне лікування – безсильне.

Екстрене видалення:

  • При фізичних травмах щелепи, що спричинили переломи зубів.
  • Під час гострого нестерпного больового відчуття та запальному процесі, які зводять нанівець стоматологічне лікування, тобто, коли рятувати немає що.

Особливості видалення

Для видалення зубів у стоматологічній клініці Advanced використовується найсучасніша анестезія. Під час всієї процедури пацієнт не відчуває болю, а тільки невеликий тиск. Після закінчення операції, хірурги зашивають ясна і вводять ліки, що пришвидшують загоєння та зберігають певний обсяг кістки для подальшого встановлення імпланта.

В стоматологічній клініці Advanced практикують одномоментну імплантацію – установку імпланта в момент видалення зуба. Такою технікою володіють не усі приватні клініки, тому скориставшись цією послугою ви суттєво зекономите свій час та уникнете додаткової операції.

Під час всієї процедури пацієнт не відчуває болю

процес

Не зволікайте, дізнайтесь більше прямо зараз!

Запишіться на консультацію:

Aбо зателефонуйте нам:

093 470 97 77

вартість

Вартість лікування 1200-2600 грн

Видалення зуба
1600 грн.
Ускладнене видалення зуба
1600-2600 грн.
Видалення зуба мудрості
2200 грн.
Видалення зуба мудрості в атиповому положенні чи його зачатка
3600-4900 грн.
Пластика вуздечки губи
2500 грн.
Резекція верхівки кореня з ретроградним пломбуванням із застосуванням мікроскопа та п'єзотома
8400 грн.
питання

Зазвичай для нескладного видалення зуба потрібно від 20 до 45 хвилин. Залежно від специфіки клінічної ситуації ці показники можуть варіюватися. Іноді потрібно більше часу. Одразу після видалення зуба розпочинається післяопераційний період, під час якого організм відновлює пошкоджені тканини і зосереджує захисні функції на ділянці втручання. 

Складне видалення – це коли, крім самого видалення зуба мудрості, лікарю-хірургу необхідно додатково розрізати слизову оболонку рота в ділянці втручання, щоб забезпечити доступ до такого зуба, за потреби прибрати кісткову тканину, що вкриває коронку зуба, розділити зуб на кілька частин (секціонувати) з використанням фрез і видалити кожен фрагмент зуба окремо. Після видалення здійснюють ревізію лунки, кюретаж (видалення всіх запалених і нежиттєздатних тканин), а в лунці залишають ліки, що сприяють її загоєнню і запобігають розвитку запалення й кровотечі. Лунку ушивають для прискорення процесу епітелізації. Крім зубів мудрості до атипового (складного) видалення часто вдаються і при видаленні інших зубів, адже таке видалення більш прогнозоване, менш травматичне та створює сприятливі умови для загоєння лунки і збереження кісткової тканини. 

- дискомфорт,
- хворобливі відчуття в ділянці втручання і прилеглих м’яких тканинах,
- невелика кровоточивість із лунки зуба, підвищення температури. Усі ці симптоми є нормальним явищем після стоматологічної операції, і в кожного окремого пацієнта мають різну ступінь вираженості, що залежить від тривалості, складності втручання й індивідуальних особливостей організму.
У середньому всі згадані неприємні симптоми спостерігаються протягом трьох – семи днів, але в деяких випадках больові відчуття можуть тривати до двох тижнів, залежно від специфіки проведеної стоматологічної операції та відповідної реакції організму. 
світлини
Більше фото
всі послуги

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг