Цифрова стоматологія

3Д сканування

Майбутнє вже у нас!

Ми не спостерігаємо за новітніми досягненнями медицини і стоматології. Ми їх освоюємо і впроваджуємо в роботу. З огляду на це ви можете бути впевнені, що клініка ADVANCED застосовує інноваційні, передові технології на благо своїх пацієнтів. Цифрові технології — це вже наше «сьогодні». Вони дозволяють нам ставити точні діагнози і допомагати пацієнтам на вищому рівні, адже якісно полікувати можна лише за умови точної діагностики. Цифрова стоматологія, що починається з 3D-сканера, — вже доступна у нашій клініці!

Отже, знайомтесь: внутрішньоротовий сканер

• робить 3D модель зубів пацієнта;
• проводить аналіз особливостей прикусу висоти та ширини зубів;
• знімає рельєф зубів.

Ця технологія успішно замінила традиційне зняття відбитків. Спеціаліст сканує зуби пацієнта, одразу ж, в онлайн режимі, отримує 3D модель високої точності. Одним кліком зображення прямує у файл, який можна миттєво передавати зубним технікам. Тільки уявіть: раніше відбитки відправляли поштою.

3D сканування значно покращує комунікацію між спеціалістами.

Так ортодонтія і протезування виходять на новий рівень. Для всіх сучасних цифрових систем отримання відбитків характерні висока точність реплік структур зубощелепного апарату, і, що важливо, повна неінвазивність маніпуляції. Іншими словами, це зручно і комфортно як для пацієнта, так і для лікаря. На відміну від звичайних відбитків, отримані зображення легко можуть бути адаптовані до всіх умов у процесі планування і лікування. Таким чином, 3D модель є не лише ефективнішою за традиційний зліпок, але і значно зручнішою для самих пацієнтів.

Чітка картина на етапі діагностики і планування — кращий результат для пацієнта!

Великою перевагою є те, що завдяки цифровим відбиткам лікар має можливість отримати не негативне зображення протезного ложа, а реальну копію зубів у форматі 3D, яку легко можна оцінити на наявність дефектів зйомки і точності окремих меж. Зручність цифрових відбитків також в тому, що вони легко можуть бути включені в процес комплексного планування і лікування з можливістю прогнозувати майбутні результати стоматологічної реабілітації. Прямі копії зубів і суміжних анатомічних структур візуалізуються в прямій проекції відразу ж після проведення процедури сканування, а висока роздільна здатність отриманих зображень допомагає оцінити стан існуючих реставрацій, дефектів, розмір і форму ділянок адентії, тип оклюзійних контактів

3D модель пришвидшує та спрощує спілкування між лікарем і пацієнтом

Цифрові відбитки також є ефективним інструментом для обговорення початкової клінічної ситуації і можливих варіантів лікування з самим пацієнтом. Після отримання тривимірного зображення, ми доступно пояснюємо пацієнтові проблеми з дефектними реставраціями, вплив чинників стирання чи нахил зубів на майбутній результат лікування, не чекаючи при цьому отримання гіпсових моделей.

Ми робимо процес діагностики і лікування пацієнтів комфортним, швидким і безболісним: сучасні технології допомагають нам в цьому.

Бережіть себе і свої зуби! Ваша клініка ADVANCED

 

Назад до списку технологій >
ДЛЯ ЧОГО?
Виготовлення коронок на імплантах
ДЛЯ ЧОГО?
Виготовлення вінірів
ДЛЯ ЧОГО?
Виготовлення елайнерів


Галерея

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг