Автоклав / пакувальна машина

Melag

Будь-які слова варто підтвердити фактами, інакше вони так і залишаються словами. Нам нема чого приховувати — ми готові відкрити вам своє «закулісся» і показати процеси, які ми впровадили в роботу, щоб лікування кожного пацієнта проходило лише з позитивними наслідками.

Чітке дотримання дезінфекції та стерилізації гарантує вашу безпеку і захист від перехресної інфекції. Довершена стерилізаційна кімната в клініці обладнана найсучаснішим німецьким обладнанням Melag, а також системою контролю дезінфекції та стерилізації. Ми обов’язково запросимо вас на огляд стерилізаційної, щоб ви побачили все на власні очі.

Стерилізація! Як ми дбаємо про здоров’я наших пацієнтів?
Абсолютно все, з чим контактує пацієнт під час візиту, в нашій стоматології є одноразовим або стерильним. Усі етапи стерилізації відбуваються в спеціально обладнаній для цього стерилізаційній.

Кожен стоматологічний інструмент, хірургічні наконечники та усі дрібні інструменти:

• проходять етап дезінфекції та передстерилізаційної обробки;
• мають маркування дати стерилізації;
• пакуються в крафт-пакети та стерилізуються в автоклаві німецького бренду Melag впродовж 40-60 хвилин в залежності від програми.

У нас в клініці ці крафт-пакети ми відкриваємо в присутності пацієнта безпосередньо на візиті. Додатково двічі в день в усіх кабінетах ми проводимо кварцування (знезараження) повітря. Бактерицидний рециркулятор вбиває віруси, бактерії, цвіль, грибки та інші інфекційні мікроорганізми. Додатково увесь персонал клініки систематично проходить навчання та відповідає високим стандартам персональної гігієни – від зовнішнього вигляду до забезпечення чітких робочих процесів.

У нас – безпечно! Адже ми дбаємо про ваше здоров’я!

 

Назад до списку технологій >
ДЛЯ ЧОГО?
Стерилізація медичних інструментів
ДЛЯ ЧОГО?
Стерилізація стоматологічних наконечників
ДЛЯ ЧОГО?
Пакування та маркування дати стерилізації


Галерея

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг