Імплантація

Імплантація

Імплантація – найкраще рішення!

Імплантація: мовою фактів

Метод дає можливість відтворити зуб в його натуральній формі, зробити так, щоб ви не відчували різниці між відновленими і своїми зубами.

Ми використовуємо імплантанти світового лідера Straumann Group. За статистикою, імпланти приживаються в 97-99% випадків та пацієнт отримує пожиттєву гарантію від виробника.
У нашій клініці проводять імплантацію із 2004 року, тому маємо великий досвід в імплантації, використовуємо найсучасніші протоколи, що дозволяють відновити втрачений зуб із мінімальною кількістю візитів.

На сьогодні імплантація є одним з найкращих методів відновлення втрачених зубів. Чому ми можемо сміливо про це заявити?

  По-перше, метод дає можливість відтворити зуб в його натуральній формі, зробити так, щоб ви не відчували різниці між відновленим і своїм рідним.

  По-друге, такий зуб не хворіє на карієс, не болить, не заважає сусіднім зубам.

  Імплант буквально «вростає» в щелепну кістку і забезпечує надійну фіксацію протеза. При правильному догляді він слугуватиме людині все життя.

  Сучасні і якісні матеріали, про які ми ще поговоримо, ідеально уживаються з кістковою тканиною і слизовою оболонкою.

Отже, імплантація — це естетично, надійно та безпечно

Декілька важливих фактів: мовою досліджень та нашого досвіду

Імплантація
безболісна

Сучасна стоматологія — це, перш за все, якісна анестезія. Нам важливо, щоб пацієнт не відчував болю і дискомфорту під час лікування

Найвищі показники приживлюваності

Пожиттєва гарантія. Статистика говорить, що імпланти приживаються в 97-99% випадків

Імплантацію можна проводити кожному

Встановлювати зубний імплант можна усім повнолітнім пацієнтам при відсутності онкологічних, психічних і інфекційних захворювань

Що таке зубний імплантат?

Виготовлений із особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану, цирконію або їхнього сплаву).

Втрачений зуб відновлюється шляхом встановлення імплантата в щелепну кістку, і він, в подальшому, використовується як опора для коронки.

до.після
Лікування, за Швейцарським протоколами

Імплантація в клініці ADVANCED

Імплантацію проводить гол.лікар Гоцко Ю.М. к мед. наук. Досвід в імплантації 18 років.

Ми проводимо імплантацію за найсучаснішими протоколами лікування:

  3D-діагностика (комп’ютерна томографія) та сканування зубів

  виготовлення 3D-шаблонів для імплантів

  CAD/CAM технології виготовлення індивідуальних абатментів та коронок

Для цього створено всі умови: високотехнологічна операційна, інноваційні інструменти та обладнання, кваліфікований персонал. Найважливішим етапом імплантації є планування, якому в стоматології ADVANCED приділяється найбільша кількість часу. У плануванні імплантації беруть участь лікарі різних спеціалізацій: хірург, ортопед, пародонтолог і іноді ортодонт.

Такий підхід до діагностики та планування дозволяє мінімізувати ризик відторгнення імплантату до менш ніж 1%. У ряді випадків потрібні додаткові заходи по створенню умов для імплантації та протезування зубів — кісткова пластика, нарощування кістки чи пластика ясен (відкритий чи закритий синус-ліфтинг). В нашій клініці ви отримаєте весь комплекс послуг для успішного проведення імплантації та подальшої ортопедичної реабілітації.

Вся команда лікарів різних спеціальностей буде працювати над тим, щоб ваш шлях до відновлення стоматологічного здоров’я був легким і максимально комфортним.

процес

Чому втрачений зуб необхідно відновити якомога швидше?

Якщо зуб чи декілька зубів були втрачені, необхідно якомога швидше подбати про їх відновлення, адже в людському тілі немає нічого зайвого. Зволікання з лікуванням може призвести до небажаних процесів в організмі:

  відсутність одного чи декількох зубів погіршує пережовування їжі. Як наслідок — проблеми з травленням;

  сусідні зуби будуть зміщуватись у бік утвореної щілини. Внаслідок цього, погіршиться прикус, утрудниться жування, виникатимуть труднощі при чищенні зубів. Поява щілини та нахилу зубів, безсумнівно, вплине на красу усмішки;

  через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження у місці втраченого зуба, вона почне атрофуватись. Внаслідок цього з перебігом часу змінюється форма обличчя, з’являються глибокі мімічні зморшки.

Кожний втрачений зуб наближає людину до старості. Отже, варто діяти негайно.

Вчасне стоматологічне лікування важливе для стану здоров’я усього організму
Обирайте для себе комфорт!

Імплантати чи зубні протези?

Знімний зубний протез — це класичне вирішення проблеми для тих, хто втратив більшість зубів. На жаль, класичними стали й незручності, пов’язані з таким рішенням:

  ті люди, хто вибирають знімний зубний протез для відновлення втрачених зубів, повинні змиритися з тим, що він тисне й натирає. Людський організм весь час змінюється, а виготовити знімний протез, який буде бездоганно припасований протягом тривалого часу, неможливо;

  обмежена можливість жування. Пацієнтам зі знімним зубним протезом особливо важко жувати тверду їжу;

  психологічний дискомфорт. Багато людей, які користуються даним протезом, комплексують його знімати. Особливо незручною є ситуація, коли протез несподівано випадає — під час їжі або в будь-який інший момент.

Сьогодні можна легко уникнути всіх цих незручностей, обравши сучасний метод заміщення втрачених зубів, який значно кращий, ніж знімний зубний протез. Це встановлення зубних імплантів, а на беззубій щелепі — застосування незнімного протезу із опорою на імпланти.

У нашій клініці вам запропонують імплантанти STRAUMANN Group (STRAUMANN та NEODENT)

вартість

Скільки коштує встановити імплант?

Імплантація Neodent 350 €
Імплантація Straumann 490 €
Імплантація Straumann SLActive 650 €

Ціна залежить від типу та лінійки імплантів: Neodent або Straumann. Після обстеження лікар запропонує вам декілька варіантів різної цінової категорії. І зможе із вами обрати кращий для вас імплантант.

питання
світлини
Більше фото
всі послуги

Новий гайд для пацієнтів

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг


Натискаючи на кнопку “Отримати додаткові матеріали” Ви автоматично погоджуєтесь з Правилами та умовами сайту