Естетична стоматологія

Відбілювання

Відбілювати чи не відбілювати - ось в чому питання...

«Можливо, мені варто відбілити зуби» — замислюємося ми одного прекрасного ранку, посміхаючись собі у дзеркалі. Ну і сумніви, само собою, не оминають нас стороною:

«Чи не зашкодить процедура емалі?», «Чи не спровокує чутливість зубів?», «Як довго протримається ефект?». На ці запитання ми вирішили дати відповідь, щоб ви могли зважено і розсудливо підійти до прийняття рішення.

Відбілювання — це цілком безпечна та безболісна процедура, яка покращує естетичний вигляд зубів та надає пацієнтам впевненості. А вона нам не завадить, адже це те, як ми себе позиціонуємо, як нас сприймає оточення. Одним словом, вона напряму чи опосередковано впливає на успішність в кар’єрі, особистих стосунках, робить наше життя комфортнішим.

Ми використовуємо інноваційну систему BEYOND POLUS 2. Перед процедурою вас обов’язково проконсультує лікар. Він ретельно очистить зуби від нальоту з допомогою Air-Flow та спеціальних полірувальних паст, накладе захисний крем на губи і захисний засіб BEYOND™ BlueSeal Gingival Protection на ясна. Потім на зубну емаль наносить шар відбілюючого гелю товщиною 2-3 мм і розпочинається цикл відбілювання. В порівнянні з іншими методами відбілювання ця система діє м’яко і ефективно, не спричиняючи перегріву тканин зуба.

Перед процедурою ми фіксуємо попередній колір зубів для порівняння з кінцевим результатом.

А результат ви побачите одразу!

Процедура займає 45 хвилин (1-2 візити). Тож вас від білосніжної посмішки відділяє не так багато часу.

Наші спеціалісти зроблять все якісно і бездоганно.

Ми користуємось новітніми технологіями

Процедура абсолютно безпечна

Не викликає алергічної реакції, не пошкоджує зубну емаль та не порушує чутливість зубів в цілому

Ефективність
відбілювання

Зуби стають білішими одразу після процедури. Лише за один візит можна отримати усмішку на 5-8 тонів світліше власної

Комфорт
та безболісність

Пацієнт зручно розташовується в кріслі, а гель, нанесений на зубну емаль, в цей час м'яко і ефективно відбілює тканини зуба

Дбаємо про відмінний результат і після візиту

Ви отримаєте від нас чіткі рекомендації для тривалого збереження білосніжності зубів. Вам буде рекомендовано «білу дієту» — дієту, дотримуючись якої, ви довго будете насолоджуватись білизною власних зубів!

З турботою про вас.
Ваша стоматологічна клініка ADVANCED

Довіртесь професіоналам і не переживайте. А результат ви побачите за час випитої 1 чашки чави
до.після
Дбаємо про відмінний результат
і після візиту

Ви отримаєте від нас чіткі рекомендації для тривалого збереження білосніжності зубів. Вам буде рекомендовано «білу дієту» — дієту, дотримуючись якої ви довго будете насолоджуватись білизною власних зубів!

З турботою про вас.
Ваша стоматологічна клініка ADVANCED

процес

вартість

Яка вартість відбілювання зубів?
5900 грн

Курс офісного відбілювання зубів верхньої та нижньої щелеп системою Beyond. Курс включає один-два відвідування.

питання

Одразу.

Реставрації не відбілюються, оскільки там використані штучні матеріали. Після відбілювання та стабілізації кольору можливо потрібна буде корекція кольору реставрацій в тон до відбілених зубів.

Перший сеанс відбілювання триватиме менше, аніж ваша обідня перерва. В середньому це 30-45 хв. Усім нашим пацієнтам ми рекомендуємо закріпити результат під час другого візиту через декілька днів, або за допомогою домашнього відбілювання. Сеанс додатковий та входить в ціну відбілювання.

Все залежить від віку пацієнта, харчових звичок та способу життя. В середньому ефект відбілювання зберігається 3-5 років. Потім - варто провести тільки один сеанс- і зуби знову білі!

Поріг чутливості в кожного індивідуальний. Якщо вона посилиться, то лише на короткий проміжок часу в один-два дні та зникає безслідно після цього. У таких випадках ми додаємо спеціальний гель, який знижує чутливість зубів.
світлини
Більше фото
всі послуги

Новий гайд для пацієнтів

Отримайте всю необхідну інформацію про ціни, медичні послуги та процес реєстрації на гнучкі плани оплати послуг.

•  Прайс-лист

•  Мотиваційна брошура для пацієнтів

•  Варіанти плану оплати стоматологічних послуг


Натискаючи на кнопку “Отримати додаткові матеріали” Ви автоматично погоджуєтесь з Правилами та умовами сайту